Koolitusinfo

Konverents Veterinaarmeditsiin 2020

Algus: 09:00
Lõpp: 00:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
30. oktoober kell 09:0031. okt kell 16:00
, Tartu

Meil on väga hea meel kutsuda teid Eesti Loomaarstide Ühingu ja Eesti Väikeloomaarstide Seltsi nimel osalemal loomaarstide konverentsil Veterinaarmeditsiin 2020. Kohtumispaik on meile juba koduseks saanud  Dorpati konverentsikeskus. Konverents toimub 30 - 31 oktoober 2020

Konverents „Veterinaarmeditsiin“ on läbi aastakümnete olnud üks suurimaid üritusi loomaarstidele ja on meeldiv tõdeda, et teiepoolne huvi on siiani väga kõrge. Pingutame igal aastal selle nimel, et tuua teieni tunnustatud lektorid Eestist ja välismaalt, kelle ekspertiis ja kogemused on väärt jagamist. Kindlasti ei ole uute teadmiste omandamise kõrval vähem tähtis suhtlemine kolleegidega ning nendega uute kogemuste ja teadmiste jagamine. Julgustame teid kõiki seda võimalust kasutama.

Veterinaarmeditsiini konverentsi programm on sel aastal jagatud neljaks sektsiooniks – suurloomaarstid, väikeloomaarstid ja loomaarstide abilised – mis leiavad aset reedel ja laupäeval.

Konverentsi toimumisele aitavad kaasa Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut ning Eesti Veterinaarassistentide Ühing.